Son dakika: TC kimlik numarasının sonu 0,2,4,6,8 olanlar hesaplarınızı kontrol edin! Ödemeler bugün hesaplara yattı

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından gelen son dakika açıklaması üzerine milyonlarca kişinin yüzü güldü. TC kimlik numarasının sonu 0,2,4,6,8 olanları yakından ilgilendiren bu gelişme sonrası hesaplar kontrol edildi. İşte bu kişilerin hesaplarına ödemeler yatırıldı. ATM'ler üzerinden paranızı çekebilirsiniz.

Son dakika: TC kimlik numarasının sonu 0,2,4,6,8 olanlar hesaplarınızı kontrol edin! Ödemeler bugün hesaplara yattı

Tarım ve Orman Bakanlığı tarımsal destek ödemelerini hesaplara yatırdığını açıkladı. Çiftçiler hesaplarını kontorl ederken anında ATM'den çekilebileceği de belirtildi. Yapılan destek ödemelerinin ne kadar olduğu ise merak uyandırdı. İşte, tarım destek ödemelerine ilişkin detaylar...

BAKANLIK SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN DUYURDU

Tarım ve Orman Bakanlığı sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunurken açıklamada yer alan bilgilere göre 48 milyon 143 bin liralık tarımsal destekleme ödemelerini bugün çiftçilerin hesaplarına aktarıldığını duyuruldu.

Tarımsal destek ödemelerinin tutarları ise genetik kaynakları koruma desteği 32 milyon 585 bin 20 lira olurken kırsal kalkınma desteği ise 15 milyon 557 bin 980 lira olarak güncellendi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER