Ek protokol ile öğretmenlerin promosyon ücreti 23 bin TL'ye yükseldi

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü ek protokol ile öğretmenlerin promosyon ücretini güncelledi. Böylelikle öğretmenlerin ve eğitim çalışanlarının almış olacakları toplam promosyon ücreti 23 bin TL'ye yükseldi

Ek protokol ile öğretmenlerin promosyon ücreti 23 bin TL'ye yükseldi

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından bu yıl gerçekleştirilen banka promosyon anlaşması neticesinde öğretmenlerin ve eğitim çalışanlarının elde ettikleri kazancın mevcut ekonomik göstergeler karşısında güncellenmesi için yapılan çalışmalar sonuç verdi. Banka ile yapılan karşılıklı anlaşma neticesinde eğitim çalışanlarına 12 bin TL ek promosyon ödenmesi için imzalar atıldı. Böylelikle öğretmenlerin ve eğitim çalışanlarının almış olacakları toplam promosyon ücreti 23 bin TL'ye yükseldi

Bu yıl gerçekleştirilen banka promosyon anlaşması neticesinde öğretmenlerin ve eğitim çalışanlarının elde ettikleri kazancın mevcut ekonomik göstergeler karşısında güncellenmesi için yapılan çalışmalar sonuç verdi. Banka ile yapılan karşılıklı anlaşma neticesinde eğitim çalışanlarına 12 bin TL ek promosyon ödenmesi için imzalar atıldı. Böylelikle öğretmenlerin ve eğitim çalışanlarının almış olacakları toplam promosyon ücreti 23 bin TL’ye yükseldi.

İl Millî Eğitim Müdürlüğü, Fethiye, Menteşe, Ortaca, Seydikemer, İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine bağlı okul ve kurumlarda görev yapan 6 bin 100 personeli kapsayan maaş promosyon ihalesi, 2022 Mart ayında İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilmiş ve ihale özel bir bankanın verdiği 11 bin TL rekor promosyon teklifi ile sonuçlanmış ve ücretler öğretmenlerin hesaplarına yatırılmıştı.

Özel bankanın Muğla Şubesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında yapılan görüşmeler sonucunda promosyon ücretlerinin güncellenmesi ve 12 bin TL ek ödeme yapılması için imzalar atıldı.

Kaynak:muglapostasi.com.tr

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2022, 08:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER