Öğretmenin itirafı gündem oldu: Öğrencilerimin babaları bana ahlaksız teklifte bulundu

ABD'nin Teksas eyaletinde coğrafya öğretmeni olarak görev yapan Natasha Coldstone'un sosyal medya hesabından yayınladığı son videosu gündem oldu.

Öğretmenin itirafı gündem oldu: Öğrencilerimin babaları bana ahlaksız teklifte bulundu

ABD’nin Teksas eyaletinde yaşayan 28 yaşındaki coğrafya öğretmeni Natasha Coldstone, sosyal medyadan yaptığı açıklamalar ile ülkede gündem oldu.

Instagram’dan yaptığı paylaşımlar ile de adından söz ettiren Coldstone, bazı öğrencilerinin babalarının kendisine ahlaksız teklifte bulunduğu öne sürdü. Genç öğretmen, bazı öğrencilerin babalarının çocukları daha iyi not alsın diye kendisiyle beraber olmayı teklif ettiğini öne sürdü.

Coğrafya öğretmeni olarak görev yapan Coldstone, TikTok hesabından paylaştığı videoda, daha önce defalarca ahlaksız teklifler aldığını söyledi. Öğretmen, ‘Her teklif aldığımda kenara bir dolar koysaydım şimdiye çoktan zengin olmuştum.” ifadelerinde bulundu.

Coldstone, bazı öğrencilerin babalarının kendisine para teklif ettiğini de iddia etti.

Coldstone’un açıklamaları kısa sürede sosyal medyada da gündem oldu. Videoyu 1.5 milyondan fazla kişi izledi. Bazı sosyal medya kullanıcıları, olayı ti’ye alırken, “Böyle öğretmenimiz olsa hepimiz pekiyi ile geçerdik.” , “Ben okuldayken neredeydin?” gibi ifadelerde bulundu.

Bazı kullanıcıların ise olaya yorumu oldukça sert oldu. Coldstone’a yapılan ahlaksız tekliflerin son derece cinsiyetçi ve iğrenç olduğu yazıldı. Birçok kişi sadece güzel diye bir öğretmene karşı sarf edilen sözlerin ‘kabul edilemez’ olduğunu söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER