AÖF Sınav Giriş Yerleri Ne Zaman Açıklanacak? AÖF Giriş Yerleri Açıklandı mı?

AÖF Sınav Giriş Yerleri Ne Zaman Açıklanacak? AÖF Giriş Yerleri Açıklandı mı?

AÖF Sınav Giriş Yerleri Ne Zaman Açıklanacak? AÖF Giriş Yerleri Açıklandı mı?

AÖF Sınav Giriş Yerleri Ne Zaman Açıklanacak? AÖF Giriş Yerleri Açıklandı mı?2022-2023 Eğitim Öğretim yılı devam ederken Anadolu Üniversite Açık öğretim Fakültesi’ne devam eden öğrenciler sınav giriş yerlerini araştırıyor. Sınav giriş yerleri ne zaman açıklanacak? AÖF sınav giriş yerleri açıklandı mı?

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi'nde eğitim gören öğrenciler, Güz dönemi ara sınav giriş yerlerini merakla bekliyor. AÖF sınav tarihleri Anadolu Üniversitesi tarafından yayınlanan akademik takvim ile duyurulmuştu. Yayınlanan takvime göre 2022-2023 Eğitim Öğretim yılı güz dönemi ara sınavları 10-11 Aralık 2022 tarihlerinde gerçekleşecek. Güz dönemi sonu sınavları ise 21- 22 Ocak 2023 tarihlerinde gerçekleşecek.

Sınavlar pandemi döneminde online olarak yapılsa da bu yıl yüz yüz gerçekleşecek. Öğrenciler belirtilen sınav tarihlerinde iki gün sürecek olan sınavlara Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi tarafından belirlenen okullarda girecekler.

Açık öğretim Fakültesi Güz dönemi ara sınav giriş yerleri henüz açılanmadı. Sınav tarihleri yaklaşırken sınav giriş yerlerinin açıklanması da en kısa süre gerçekleşecektir. Açık öğretim Fakültesi öğrencileri sınav giriş yerleri için açıklama bekliyor.

Anadolu Üniversitesi tarafından yapılacak olan açıklamaya sitemizden ulaşabilirsiniz.

 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER